Seçim 2015 Hazırlık Toplantısı

Seçim 2015 Hazırlık Toplantısı

2015 Genel Seçimlerinde Milletvekillerine özel önceki yıllarda olduğu gibi Dijital Seçim Kampanyamıza hızla devam ediyoruz. Sürdürmekte olduğumuz projemizi aynı şekilde Bukafelos ajansı ile birlikte yapıyoruz.

Bu yıl 7 haziran’da gerçekleşecek genel seçimlerde milletvekillerimize günümüzün büyük mecrası olan dijital platformda yalnız bırakmadan devam ediyoruz.

Projemizin yöneticisi olan Kortan Kurnaz ve ekibimiz ile birlikte Şubat ayının başında yaptığımız toplantımızdan bazı kareleri bu yazımızda bulabilirsiniz. Toplantımız ile ilgili detaylarımıza bizleri takip ederek tüm detaylardan haberdar olabilirsiniz.

Projemiz Dijital Pazarlama alanında temel sayılabilecek tüm çalışmaları ve ileri düzey sayılabilecek tüm dijital pazarlama kalemleri kapsamak ile beraber bir milletvekilinin ihtiyacı olabilecek tüm materyelleri kapsamaktadır.

Yorumlar (2)

 • Kortan Kurnaz

  Bu anlamda Türkiye’de ilk ve tek seçim kampanyası projesini sizinle birlikte hayata geçirmekten büyük mutluluk ve gurur duyuyorum.

  4 Şubat 2015 at 22:02
 • Bonus Medya
  Bonus Medya

  Böylesine güzel bir projede sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyuz. Geçen sene olduğu gibi bu seçimlerde de birlikte çok ses getirecek işler yapacağımızdan eminim.

  4 Şubat 2015 at 22:22

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.