4 Şubat Facebook Doğum Gününü Kutladık

4 Şubat Facebook Doğum Gününü Kutladık

Bukafelos ve Bonus Medya Dijital Pazarlama Ajansı ile birlikte kutladığımız 4 Şubat Facebook doğum gününden kareleri ve detayları bu haberimizden okuyabilirsiniz.

4 Şubat Facebook’un doğum gününü Bukafelos Genel Müdürlüğünde Süpriz katılımcılar ile kutladık. Bu süpriz doğum gününde facebook’u temsil eden bir misafirimiz ve Türkiye temsilcilerinin yanı sıra Bukafelos ve Bonus Medya ekibi ile Facebook pastası kestik. Facebook bu etkinlik ile 11. yaşına basmış oldu.

Bu etkinliğe bir haber ajansının muhabirleri katılarak bizleri heyacanlandırdı. Aynı zamanda etkinliği Google alt yapısı olan Hangouts ile Canlı Yayın yaparak tüm değerli takipçilerimize de canlı olarak yayın yaptık.

Bu etkinlikte gelecek dönemdeki projemizden olan Dijital Seçim Kampanyası da basına duyurulmuş oldu. Bukafelos Yönetim Kurulu Başkanı olan Kortan Kurnaz’ın Seçimlere İstanbul 3. Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı olarak misafirlerimizi karşıladı. Etkinlik esnasında kullanılan Hangouts canlı yayını ile de gerçek bir örnek temsil edecek uygulamayıda gerçekleştirmiş olduk.

 


Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.